loader image
Inscrie-te acum!

Modalitati de plata

Criptomonedele sunt extrem de cunoscute. Acestea reprezintă o altă formă a banilor. Deci, criptomonedele pot fi utilizate ca instrument de cumpărare a bunurilor, serviciilor sau investițiilor. Plățile cu criptomonede reprezintă cea mai nouă modalitate de plata pe care am introdus-o la scoala noastra .

Scoala Drive Safe devine astfel prima scoala de soferi din Romania care ofera acest tip de plata cursantilor sai!

Acceptam 40+ criptomonede, inclusiv: Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Tezos (XTZ), GoCrypto token (GoC), Viberate token (VIB) și multe altele. Plata se realizeaza la sediul nostru ,la POS cu portofelul Elly Wallet, Bitcoin.com Wallet si Binance Pay. Se introduce suma achiziției și un cod QR va fi generat. Trebuie doar sa scanati codul QR cu portofelul și sa confirmati tranzacția.

Cardul de credit este un instrument de plata numit si card de cumparaturi, prin care ai acces la o linie de credit oferita de banca.

Drive Safe va ofera posbilitatea de a achita cursurile in 4 rate cash sau prin cardul de credit Star BT.

Inca te mai gandesti ce sa-i cumperi persoanei dragi ? Vrei un cadou pe care sa-l poarte cu placere toata viata si datorita caruia sa-si aduca mereu aminte de tine ? Spune-i la mulți ani de majorat , onomastica sau poate chiar aniversarea casatoriei într-un mod unic, pe care nu-l va putea uita ușor!

Vino la sediul scolii noastre , achita taxa in numele persoanei care va urma cursurile si primesti Gift Card-ul Scoala de Soferi “DRIVE SAFE”.